Elektriker (m/w/d) / Elektryk

Charlottenburg

Rödingsmarkt 20

Personalabteilung

expertum-gruppe.de

Elektriker (m/w/d) / Elektryk Aufgrund der umfassenden Erfahrung im deutschen Arbeitsmarkt, vertrauen namhafte und zukunftsstarke Unternehmen seit 30 Jahren dem Personalservice der expertum Gruppe. Wir bringen die Vorstellungen und Wünsche exzellenter Kandidaten mit den Anforderungen unserer Kunden für eine anhaltende und zufriedenstellende Verbindung zusammen. TWOJE MIEJSCE PRACY Szukasz pracy jako Elektryk z wynagrodzeniem do 4000EUR brutto? Expertum to niemiecka firma, która pomaga wykwalifikowanym Elektrykom z Polski w podj?ciu wspólpracy z renomowanymi firmami z bran?y elektrycznej w Berlinie. A dzi?ki naszemu wsparciu b?dziesz mie? mo?liwo?? na podj?cie pracy, równie? bezpo?rednio u naszego klienta na czas nieokre?lony. Ju? teraz skontaktuj si? z nami, aby uzyska? wi?cej informacji TWOJE OBOWI?ZKI Przeprowadzasz przegl?dy, lokalizujesz ewentualne usterki oraz naprawiasz powsta?e awarie Wykonujesz prace instalacyjne i monta?owe w nowym i starym budownictwie Montujesz gniazdka, prz??czniki oraz o?wietlenie Instalujesz trasy, bezpieczniki i sieci kablowe TWÓJ PROFIL Posiadasz wykszta?ecenie zawodowe o kierunku elektrycznym lub podobnym Mile widziane, je?eli zdoby?e? ju? do?wiadczenie jako Elektryk Dodatkowo potrafisz dogada? si? komunikatywnie w j?zyku niemieckim Zalet? by?oby równie? posiadanie prawa jazdy GWARANTUJEMY Pewne, sta?e zatrudnienie u lidera w bran?y sanitarnej na czas nieokre?lony.

Atrakcyjne, punktualne wynagrodzenie do 4000EUR brutto. Dodatki do wy?ywienia i przejazdów oraz zorganizowane przez nas noclegi. Niemiecki pakiet socjalny , w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne. Punktualna wyp?ata wynagrodze? z mo?liwo?ci? zaliczek, p?atny urlop oraz dodatki wakacyjne i ?wi?teczne . Konsekwentne przestrzeganie bezpiecze?stwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jako?ci, nowoczesna odzie? robocza i optymalne ?rodki ochrony osobistej. TWOJA APLIKACJA Je?eli szukasz solidnego pracodawcy z mo?liwo?cia rozwoju to naci?nij przycisk Online-Bewerbung, zostaw nam swoje dane kontaktowe, mile widziane równiez CV, a my skontaktujemy si? z Tob? Mamy nadziej? ?e nied?ugo si? poznamy oraz cieszymy si? na to, aby mie? Ci? w naszym zespoleycisk Online-Bewerbung, zostaw nam swoje dane kontaktowe, mile widziane równiez CV, a my skontaktujemy si? z Tob? Mamy nadziej? ?e nied?ugo si? poznamy oraz cieszymy si? na to, aby mie? Ci? w naszym zespole

Jetzt bewerben & Karriere starten

Vergleichbare Jobangebote

Zerspanungsmechaniker / CNC Dreher (m/w/d)
   expertum GmbH (Charlottenburg)

Siemens Mobility Industriemechaniker / Schlosser (m/w/d)
   expertum GmbH (Allach-Untermenzing)

Siemens Mobility Elektroniker / Mechatroniker (m/w/d)
   expertum GmbH (Allach-Untermenzing)